Potrójne solarium w naszej ofercie

solarium Mrągowo

Opalanie poprawia nastrój oraz nadaje naszej skórze niepowtarzalnego, ciepłego wyglądu. Bardzo trudno jest utrzymać doskonałą opaleniznę przy panujących w naszym kraju warunkach pogodowych. Opalanie na słońcu wymaga od nas wiele czasu i cierpliwości. Nie wszyscy jednak są tak wytrwali.

Rozwiązaniem dla takich osób jest opalanie się w solarium Mrągowo.

Solarium Mrągowo to urządzenie elektryczne, które emituje promieniowanie ultrafioletowe podobne do promieni słonecznych. Zabieg taki pomaga nam zaoszczędzić czasu. Zdobycie opalenizny trwa znacznie krócej niż na słońcu! Wystarczy kilka minut, a osiągamy efekt który opalając się na słońcu osiągniemy dopiero po kilku godzinach. Jest to szybki sposób na zdobycie oraz utrzymanie wymarzonej opalenizny, a także dostarczenie do naszego organizmu dawki witaminy D3. Jest to pomocne zwłaszcza w miesiącach, kiedy pogoda daje się we znaki, a słońce jest praktycznie nieobecne na niebie. Wizyta w solarium pozwala nam wówczas na zwalczenie jesienno – zimowej chandry i poprawę nastroju oraz zadowolenia ze swojego wyglądu.

W naszej ofercie znajdują się 3 łóżka – zwykłe, kolagenowe oraz tuba. Dzięki nim zdobycie wymarzonej opalenizny staje się banalnie proste !

2021-08-20T13:09:14+00:00 Sierpień 20, 2021|