Fitness 2018-04-18T07:31:09+00:00

Project Description

Fitness Club Mrągowo

Nasz profesjonalny i doświadczony team instruktorów w miłej atmosferze pomoże Ci osiągnąć rezultaty, których się spodziewasz!

Nasi instruktorzy to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale także ludzie o rozmaitych zainteresowaniach. Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do klientów, więc zatrudniamy wyłącznie ludzi z doświadczeniem, którzy z pasją podchodzą do wykonywanego zawodu.

Zajęcia fitness odbywają się w przeszklonej sali z lustrami, światłami ledowymi i głośnikami, co ma stworzyć idealną atmosferę do ćwiczeń. Sala mieści 20-25 osób i przeznaczona jest do treningów obwodowych, fitness, stretchingu, jump.

Jeśli Twoim problemem jest motywacja, to idealnym rozwiązaniem będą zajęcia grupowe. W grupie łatwiej będzie Wam się zmotywować i zadbać o swoją sylwetkę!

Zajęcia prowadzone w naszym Fitness Clubie:

Fitness Club Power Gym – posiadamy profesjonalny sprzęt najwyższej jakości oraz dedykowane miejsca do konkretnych zajęć i ćwiczeń. Nasz klub to idealne miejsce dla wszystkich tych którzy kochają aktywność fizyczną, zdrowy styl życia i lubią ciekawą i miłą atmosferę, w której wzajemnie można się motywować.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór zajęć zarówno grupowych jak i indywidualnych. Szeroka gama akcesoriów dodatkowych pozwala na wykonywanie niemal każdego typu zajęć i ćwiczeń.

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i sugestie naszych klientów. Stale pracujemy nad kalendarzem zajęć jak również nad wprowadzaniem nowych, ciekawych i interesujących zajęć. Cyklicznie organizujemy treningi i seminaria ze znanymi sportowcami i instruktorami.

Zapraszamy!