Opis zajęć 2018-04-17T11:03:57+00:00

Opis zajęć

Staramy się aby zajęcia które odbywają się w naszej siłowni spełniały Państwa oczekiwania. Wraz z trenerami pracujemy nas obecnymi i nowymi treningami, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Fat Killer to intensywny trening, na którym zarówno kształtujemy swoją sylwetkę jak i poprawiamy wydolność naszego organizmu. Rozpoczyna się oczywiście rozgrzewką, a część główna to ćwiczenia wzmacniające naprzemiennie z treningiem aerobowym, składającym się z bardzo prostych kroków i skoków. Zajęcia polegają na zmianie intensywności i tempa ćwiczeń przez cały czas trwania treningu .

Ćwiczenia mają dużą intensywność, wzmacniają górne i dolne partie ciała, a przede wszystkim zwiększają wytrzymałość organizmu. Regularne zajęcia tego typu pozwalają na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała i osiągnięcie w krótkim czasie zamierzonych efektów.  Tętno na wysokim poziomie, szybko mijający czas oraz mnóstwo wylanego potu i… endorfin.

Fat killer przynosi niesamowite efekty w szybkim czasie! Zajęcia nie wymagają od uczestnika przygotowania kondycyjnego, ponieważ to na nich systematycznie pogłębiasz swoją sprawność i kształtujesz sylwetkę.

Układy oraz zestawy ćwiczeń są tak skonstruowane, żeby każdy uczestnik na każdym etapie i w każdym wieku poradził sobie z ich wymiarem i wyniósł swoiste korzyści z treningu.

Zalety FAT KILLERA:

  • spalanie tkani tłuszczowej jeszcze długo po zajęciach,
  • podniesienie ogólnej sprawności fizycznej i kondycji,
  • rozwijanie siły i wytrzymałości,
  • modelowanie sylwetki,
  • poprawa wydolności.

Chcesz rozciągnąć mięśnie i zrelaksować się? Przyjdź na stretching!

Stretching to ćwiczenia rozciągające dzięki, którym dotlenisz mózg, rozluźnisz spięte mięśnie i wysmuklisz sylwetkę. Tego typu trening fitness świetnie wpływa na całe ciało – rozciąga i uelastycznia wszystkie grupy mięśni oraz zwiększa ruchomość mięśni. Wybierając stretching, wybieracie o wiele lepszą kondycję i zgrabniejszą sylwetkę.

Zajęcia oddechowe, rozluźniające i rozciągające wykonywane przy muzyce to także chwila relaksu! Jeśli jednak wydaje Wam się, że to leniwa forma fitnessu, to jesteście w błędzie. Podczas zajęć można się porządnie zmęczyć i zeszczupleć.

Stretching jest polecany szczególnie osobom, które przez wiele godzin siedzą przy komputerze albo pracują na stojąco.

Rozpocznij treningi pod okiem specjalisty!

Trening personalny to indywidualne zajęcia prowadzone pod okiem instruktora. Program dopasowany do potrzeb trenującego pozwoli na szybkie i co najważniejsze bezpieczne osiągnięcie celów. Godzina ćwiczeń pod opieką wykwalifikowanego instruktora to najbardziej efektywna forma ćwiczeń, w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w dowolnym czasie.

Treningi monitorowane przez trenera pozwalają ocenić postępy w pracy nad własnym ciałem i utrzymać motywację.

Trening obwodowy to idealne rozwiązanie jeśli chcecie poprawić wydolność organizmu i kondycję oraz pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Odpowiednio wykonywany przynosi dość szybie efekty. Mimo, że jest to trening wymagający, może do niego przystąpić każdy bez względu na wiek, płeć czy poziom zaawansowania. Wszytko dzięki różnorodnemu planowi ćwiczeń i zróżnicowanej ilości wykonywanych serii, co pozwala dopasować trening obwodowy do gustu trenującego.

Trening obwodowy angażuje do wysiłku wszystkie podstawowe partie mięśniowe tj. klatkę piersiową, plecy, barki, biceps, triceps, brzuch i nogi. Ćwiczenia wykonujemy intensywnie, jedno po drugim i staramy się unikać przerw. Momentem wytchnienia jest zmiana stanowiska i przygotowanie się do kolejnego ćwiczenia.

Marzą Ci się jędrne pośladki i uda oraz płaski brzuch? Zacznij trenować ABT, dzięki prostym ćwiczeniom poprawisz figurę, kondycję i zdrowie.

ABT to ćwiczenia areobowowe, dzięki którym nie tylko ujędrnisz, ale także wzmocnisz dolne partie ciała. Trening wykonywany jest do rytmicznej muzyki. Regularne ćwiczenia zapewnią Ci także przyśpieszenie spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Trening ABT pozwoli Ci uzyskać zgrabną i kobiecą figurę!

Trening HIIT to intensywny trening interwałowy, którego główną zaletą są szybko zauważalne efekty. Cieszy się on coraz większą popularnością także ze względu na krótki ćwiczeń i prostotę ich wykonywania. Efektem ubocznym treningu jest bardzo szybka redukcja masy ciała.

Trening HIIT to połączenie krótkich ćwiczeń anaerobowych (na maksymalnym poziomie intensywności) z ćwiczeniami kardio (na umiarkowanym poziomie intensywności), które wykonujemy naprzemiennie. Na zajęciach bazujemy na ćwiczeniach wytrzymałościowych i siłowych: bieganiu, spiningu, skakaniu na skakance, przysiadach czy pompkach. Cały trening trwa nie dłużej niż 45 minut, a czas trwania okresów intensywnego i umiarkowanego wysiłku ustalany jest dowolnie w zależności od kondycji ćwiczących.

Trening HIIT to propozycja dla tych, którzy w krótkim czasie chcieliby poprawić swoją kondycję i zredukować masę ciała. Dzieje się tak dzięki utrzymującym się nawet kilka godzin po zakończeniu ćwiczeń podwyższonym metabolizmie kwasów tłuszczowych, co skutkuje zwiększonym spalaniem tkanki tłuszczowej.

Tabata to wysmuklający bardzo intensywny i bardzo krótki trening.

Nie masz czasu na wielogodzinne treningi? Możesz wrócić do formy i zrzucić zbędne kilogramy dzięki kilkuminutowym ćwiczeniom. Tabata to interwałowy trening metaboliczny. Są to intensywne serie ćwiczeń, podczas których angażujemy jak najwięcej grup mięśni. Ćwiczenie w ten sposób przyspiesza metabolizm i pozwala spalić więcej tkanki tłuszczowej niż podczas tradycyjnych ćwiczeń aerobowych.

Trenując tabatę można osiągnąć wymarzone efekty w krótkim czasie!