POZNAJ NAS 2018-04-18T06:10:45+00:00

Power Gym – Siłownia, Fitness Club

Firma istnieje od 2016 roku. Naszą pasją jest działalność w obszarze zdrowego i aktywnego stylu życia, a naszym celem kompleksowa pomoc, którą oferują nasi trenerzy personalni, instruktorki fitness, rehabilitant oraz dietetyk.

Komfort i satysfakcja ćwiczących to nasz cel. Naszym klubowiczom oferujemy: w pełni wyposażoną salę do zajęć fitness, strefę cardio, strefę wolnych ciężarów, solarium, saunę, gabinet terapeutyczny i bufet.

Chcielibyśmy zarazić Was zdrowym stylem życia, witalnością i radością jaką daje aktywność fizyczna.

Jeśli chcielibyście zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić i wykształtować sylwetkę, a może znaleźć czas dla siebie i poćwiczyć w grupie, to zapraszamy do Power Gym. Postaramy się, by Twoje ciało stało się bardziej wyrzeźbione lub smukłe, w zależności od celów, jakie sobie obrałeś. Gwarantujemy, że z nami staniesz się bardziej „FIT”!

Marzysz o smukłej sylwetce? 

Fitness Club Power Gym – posiadamy profesjonalny sprzęt najwyższej jakości oraz dedykowane miejsca do konkretnych zajęć i ćwiczeń. Nasz klub to idealne miejsce dla wszystkich tych którzy kochają aktywność fizyczną, zdrowy styl życia i lubią ciekawą i miłą atmosferę, w której wzajemnie można się motywować i zadbać o swoją sylwetkę!

CENNIK

Siłownia, Fitness Club – Mrągowo

Power Gym Fitness Club to miejsce, gdzie znajdziecie idealne warunki do treningów – kilkadziesiąt maszyn do ćwiczeń i ciężarów, salę fitness i profesjonalne porady trenerów, oraz 600 m kw klimatyzowanej powierzchni.